FaniKlocków IkonaaStrefa okazjiMarketplaceStatusyZestawyMinifigurki

Regulamin

Regulamin korzystania ze strony faniklockow.pl

1. Narzędzia, które znajdziesz na stronie faniklockow.pl służą do bardziej efektywnego zarządzania swoimi inwestycjami w klocki LEGO.

2. Wszystkie dane dotyczące cen, wykresów, które znajdziesz w działach: Statusy, Najtaniej na LEGO, Zestawy pod inwestycję, Przewidywane wycofania, jak i przy każdym zestawie są prezentowane w celach informacyjnych.

3. Wszystkie porady i wskazówki, które znajdziesz na stronie faniklocków.pl są tylko i wyłącznie subiektywną opinią autorów i nie stanowią porady inwestycyjnej. Wszystkie decyzje zakupowe powinny być podejmowanie samodzielnie.

4. Administratorem danych osobowych przekazanych przez Kupującego podczas korzystania z konta jest Spółka z. o.o. Brick Investment. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w tym o pozostałych celach oraz podstawach przetwarzania danych, a także o odbiorcach danych, znajdują się w Polityce prywatności – ze względu na zasadę przejrzystości, zawartą w ogólnym rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) o ochronie danych – „RODO”.

5. Zakładając "Twój sklep" w ramach usługi "Marketplace" wyrażasz zgodę na kontakt ze strony kupującego na podany przez Ciebie podczas rejestracji konta adresu email, wszystkim osobom zainteresowanych kupnem wystawionych produktów. Administrator strony https://faniklockow.pl nie ponosi odpowiedzialności za proces transakcyjny miedzy stronami w ramach usługi "Marketplace".

6. Zabrania się rozpowszechniania w internecie treści zarezerwowanych dla kont PREMIUM, w szczególności screenów i filmów z zakładki "Statystyki". Złamanie tego zakazu będzie skutkowało zablokowaniem użytkownikowi możliwości korzystania z aplikacji.