FaniKlocków Ikonaa
Strefa okazjiMarketplaceStatusy

LEGO Jurassic World jw024 – Maisie Lockwood

Jurassic World
LEGO Jurassic World jw024 – Maisie Lockwood – zdjęcie 1
W zestawach: 1
Dostępność na LEGO®: EOL
Dodaj do magazynu
Cena szacunkowa16 zł
BrickLink Button
Historia cen

Szacunkowa cena nowej minifigurki (BrickLink): 16 zł.

Pełny wykres historii cen BrickLink i Allegro zobaczysz po zalogowaniu.

Znajduje się w zestawach

75930 - Atak indoraptora

Jurassic World
0
0
Zdjecie zestawu LEGO 75930 Jurassic World Atak indoraptora 1
Wydanie: 2018
Elementy: 1019
Minifigurki: 6
Katalogowa600 zł-100%
Najniższa2339 zł1739 zł390 %
Średnia2394 zł1794 zł399 %

Najtaniej kupisz

O minifigurce na Fani Klocków

LEGO Jurassic World jw024 – Maisie Lockwood na Fani Klocków. Szacunkowa cena nowej minifigurki (BrickLink) to 16 zł.

To minifigurka (jw024): występuje w 1 zestawie LEGO, seria Jurassic World, dostępność na LEGO®: EOL. Śledź historię cen i dodaj figurkę do kolekcji lub magazynu.

Zobacz też: minifigurki Jurassic World

Specyfikacja minifigurki

Numer BrickLinkjw024
NazwaMaisie Lockwood
TypMinifigurka
SeriaJurassic World
Cena szacunkowa (BL)16 zł
Liczba zestawów1
Status na LEGO®EOL

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje minifigurka jw024?
Szacunkowa cena nowej minifigurki jw024 (Maisie Lockwood) to około 16 zł (BrickLink). Aktualne dane i historia cen: https://app.faniklockow.pl/minifig/323819.
W ilu zestawach występuje jw024?
Minifigurka jw024 występuje w 1 zestawie. Listę zestawów znajdziesz na https://app.faniklockow.pl/minifig/323819.
Jaka jest dostępność jw024 na LEGO®?
Dostępność zestawów z jw024 na LEGO®: EOL. Status dotyczy zestawów, w których figurka występuje.
Gdzie kupić minifigurkę jw024?
LEGO Jurassic World jw024 – Maisie Lockwood znajdziesz w katalogu BrickLink: https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?M=jw024. Na Fani Klocków porównasz szacunek ceny i zestawy: https://app.faniklockow.pl/minifig/323819.