FaniKlocków Ikonaa
Strefa okazjiMarketplaceStatusy

LEGO Star Wars sw0874 – BB-8 with Santa Hat

Star Wars
LEGO Star Wars sw0874 – BB-8 with Santa Hat – zdjęcie 1
W zestawach: 1
Dostępność na LEGO®: EOL
Dodaj do magazynu
Cena szacunkowa18 zł
BrickLink Button
Historia cen

Szacunkowa cena nowej minifigurki (BrickLink): 18 zł.

Pełny wykres historii cen BrickLink i Allegro zobaczysz po zalogowaniu.

Znajduje się w zestawach

75184 - Kalendarz adwentowy

Star Wars
0
0
Zdjecie zestawu LEGO 75184 Star Wars Kalendarz adwentowy 1
Wydanie: 2017
Elementy: 309
Katalogowa140 zł-100%
Najniższa379 zł239 zł271 %
Średnia389 zł249 zł278 %

Najtaniej kupisz

O minifigurce na Fani Klocków

LEGO Star Wars sw0874 – BB-8 with Santa Hat na Fani Klocków. Szacunkowa cena nowej minifigurki (BrickLink) to 18 zł.

To minifigurka (sw0874): występuje w 1 zestawie LEGO, seria Star Wars, dostępność na LEGO®: EOL. Śledź historię cen i dodaj figurkę do kolekcji lub magazynu.

Zobacz też: minifigurki Star Wars

Specyfikacja minifigurki

Numer BrickLinksw0874
NazwaBB-8 with Santa Hat
TypMinifigurka
SeriaStar Wars
Cena szacunkowa (BL)18 zł
Liczba zestawów1
Status na LEGO®EOL

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje minifigurka sw0874?
Szacunkowa cena nowej minifigurki sw0874 (BB-8 with Santa Hat) to około 18 zł (BrickLink). Aktualne dane i historia cen: https://app.faniklockow.pl/minifig/333340.
W ilu zestawach występuje sw0874?
Minifigurka sw0874 występuje w 1 zestawie. Listę zestawów znajdziesz na https://app.faniklockow.pl/minifig/333340.
Jaka jest dostępność sw0874 na LEGO®?
Dostępność zestawów z sw0874 na LEGO®: EOL. Status dotyczy zestawów, w których figurka występuje.
Gdzie kupić minifigurkę sw0874?
LEGO Star Wars sw0874 – BB-8 with Santa Hat znajdziesz w katalogu BrickLink: https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?M=sw0874. Na Fani Klocków porównasz szacunek ceny i zestawy: https://app.faniklockow.pl/minifig/333340.