FaniKlocków Ikonaa
Strefa okazjiMarketplaceStatusy

LEGO Spider-Man sh0863 – Ghost-Spider - Medium Legs, Trans-Clear Helmet

Spider-Man
LEGO Spider-Man sh0863 – Ghost-Spider - Medium Legs, Trans-Clear Helmet – zdjęcie 1
W zestawach: 1
Dostępność na LEGO®: Produkcja zakończona
Dodaj do magazynu
Cena szacunkowa18 zł
BrickLink Button
Historia cen

Szacunkowa cena nowej minifigurki (BrickLink): 18 zł.

Pełny wykres historii cen BrickLink i Allegro zobaczysz po zalogowaniu.

Znajduje się w zestawach

10790 - Drużyna Spider-Mana w latarni Zielonego Goblina

Spider-Man
0
0
Zdjecie zestawu LEGO 10790 Spider-Man Drużyna Spider-Mana w latarni Zielonego Goblina 1
Wydanie: 2023
Wycofanie: grudzień 2023
Elementy: 149
Katalogowa160 zł-100%
Najniższa369 zł209 zł231 %
Średnia379 zł219 zł237 %

Najtaniej kupisz

O minifigurce na Fani Klocków

LEGO Spider-Man sh0863 – Ghost-Spider - Medium Legs, Trans-Clear Helmet na Fani Klocków. Szacunkowa cena nowej minifigurki (BrickLink) to 18 zł.

To minifigurka (sh0863): występuje w 1 zestawie LEGO, seria Spider-Man, dostępność na LEGO®: Produkcja zakończona. Śledź historię cen i dodaj figurkę do kolekcji lub magazynu.

Zobacz też: minifigurki Spider-Man

Specyfikacja minifigurki

Numer BrickLinksh0863
NazwaGhost-Spider - Medium Legs, Trans-Clear Helmet
TypMinifigurka
SeriaSpider-Man
Cena szacunkowa (BL)18 zł
Liczba zestawów1
Status na LEGO®Produkcja zakończona

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje minifigurka sh0863?
Szacunkowa cena nowej minifigurki sh0863 (Ghost-Spider - Medium Legs, Trans-Clear Helmet) to około 18 zł (BrickLink). Aktualne dane i historia cen: https://app.faniklockow.pl/minifig/336303.
W ilu zestawach występuje sh0863?
Minifigurka sh0863 występuje w 1 zestawie. Listę zestawów znajdziesz na https://app.faniklockow.pl/minifig/336303.
Jaka jest dostępność sh0863 na LEGO®?
Dostępność zestawów z sh0863 na LEGO®: Produkcja zakończona. Status dotyczy zestawów, w których figurka występuje.
Gdzie kupić minifigurkę sh0863?
LEGO Spider-Man sh0863 – Ghost-Spider - Medium Legs, Trans-Clear Helmet znajdziesz w katalogu BrickLink: https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?M=sh0863. Na Fani Klocków porównasz szacunek ceny i zestawy: https://app.faniklockow.pl/minifig/336303.