FaniKlocków Ikonaa
Strefa okazjiMarketplaceStatusy

LEGO The Legend of Zelda loz006 – Ganondorf

The Legend of Zelda
LEGO The Legend of Zelda loz006 – Ganondorf – zdjęcie 1
W zestawach: 1
Dostępność na LEGO®: Dostępne teraz
Dodaj do magazynu
Cena szacunkowa128 zł
BrickLink Button
Historia cen

Szacunkowa cena nowej minifigurki (BrickLink): 128 zł.

Pełny wykres historii cen BrickLink i Allegro zobaczysz po zalogowaniu.

Znajduje się w zestawach

77093 - Ocarina of Time™ – The Final Battle

The Legend of Zelda
0
0
Zdjecie zestawu LEGO 77093 The Legend of Zelda Ocarina of Time™ – The Final Battle 1
Wydanie: 2026
Przewidywane wycofanie: grudzień 2027
Elementy: 1003
Katalogowa520 zł-100%
Najniższa515 zł-5 zł99 %
Średnia518 zł-2 zł100 %

Najtaniej kupisz

O minifigurce na Fani Klocków

LEGO The Legend of Zelda loz006 – Ganondorf na Fani Klocków. Szacunkowa cena nowej minifigurki (BrickLink) to 128 zł.

To minifigurka (loz006): występuje w 1 zestawie LEGO, seria The Legend of Zelda, dostępność na LEGO®: Dostępne teraz. Śledź historię cen i dodaj figurkę do kolekcji lub magazynu.

Zobacz też: minifigurki The Legend of Zelda

Specyfikacja minifigurki

Numer BrickLinkloz006
NazwaGanondorf
TypMinifigurka
SeriaThe Legend of Zelda
Cena szacunkowa (BL)128 zł
Liczba zestawów1
Status na LEGO®Dostępne teraz

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje minifigurka loz006?
Szacunkowa cena nowej minifigurki loz006 (Ganondorf) to około 128 zł (BrickLink). Aktualne dane i historia cen: https://app.faniklockow.pl/minifig/342373.
W ilu zestawach występuje loz006?
Minifigurka loz006 występuje w 1 zestawie. Listę zestawów znajdziesz na https://app.faniklockow.pl/minifig/342373.
Jaka jest dostępność loz006 na LEGO®?
Dostępność zestawów z loz006 na LEGO®: Dostępne teraz. Status dotyczy zestawów, w których figurka występuje.
Gdzie kupić minifigurkę loz006?
LEGO The Legend of Zelda loz006 – Ganondorf znajdziesz w katalogu BrickLink: https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?M=loz006. Na Fani Klocków porównasz szacunek ceny i zestawy: https://app.faniklockow.pl/minifig/342373.